پردیس شهید رجایی آذربایجان غربی

با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت در دانشگاه فرهنگیان

مرحله اول تکمیل سامانه کارنامه سلامت برای دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه آغاز شد

با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت در دانشگاه فرهنگیان و همه گیری بیماری COVID-19 و لزوم نظارت بر سلامت جسم و روان دانشجومعلمان، مرحله اول تکمیل سامانه کارنامه سلامت برای دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه آغاز می گردد. ضروری است که دانشجومعلمان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهرماه 96 به بعد، در بازه زمانی شنبه  29/06/99 تا یکشنبه 27/07/99 طبق دستورالعمل زیر به "سامانه کارنامه سلامت" ورود نمایند و بخش خوداظهاری و سوالات روانشناسی آن را تکمیل و ثبت نمایند. بدیهی است این مرحله صرفا برای دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان است و زمان تکمیل سامانه توسط دانشجویان جدیدالورود سال 1399 متعاقبا اعلام خواهد شد.

   مراحل کار:

  1. ورود به سامانه به آدرس health.cfu.ac.ir یا از طریق سایت اصلی دانشگاه درانتهای سمت چپ صفحه در قسمت "سامانه کارنامه سلامت" اقدام نمایند.
  2. درج شماره ملی به عنوان نام کاربر و اعداد 123456 به عنوان کلمه عبور
  3. تغییر کلمه عبور که اختیاری است.
  4. ورود به قسمت مدیریت پروفایل تکمیل و تایید اطلاعات شخصی(تمامی موارد ستاره دار باید حتما تکمیل گردد) بقیه موارد را ضرورتاً تکمیل نمایند و بار گذاری عکس پرسنلی (حجم آن از 300 کیلو بایت بیشتر نباشد)

نکته: به منظور قابلیت رهگیری کلمه عبور در صورت فراموشی، ضروری است تمامی دانشجویان نسبت به ثبت شماره موبایل فعال و متعلق به خود دانشجو اقدام نمایند.

  1. ورود به قسمت سؤالات روانشناسی و پاسخ به تمامی سؤالات
  2. ورود به قسمت پرونده های جسمانی (خود اظهاری ها) و پاسخ به تمامی سؤالات
  3. ثبت پاسخ هاو " پایان مرحله اول "

 

تذکر:

  • پاسخ به سؤالات را با دقت و صداقت بیان نموده و مطمئن باشید کارنامه سلامت شما کاملاً محرمانه است و صرفاً جهت تجزیه و تحلیل های آماری و برنامه ریزی های حوزه بهداشت و سلامت جسم و روان استفاده خواهد شد.
  • در صورت وجود هرگونه سؤال، پیشنهاد یا انتقاد در این خصوص با امور دانشجویی پردیس یا مرکز تماس حاصل فرمایید.

        مراحل تصویری ورود به سامانه به پیوست می باشد. توجه داشته باشید که در قسمت سوالات روانشناسی و بقیه سوالات خود اظهاری ها بدنبال هر پاسخ چند ثانیه مکث نموده و اگر سوالی را بدون پاسخ بگذارید، نمی‌توانید به مرحله بعد ورود نمایید،پس ضروری است دانشجویان به تمامی سوالات پاسخ دهند.


نظرات کاربران